Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi Nasıl Çalışır

SİZİ HEDEFLERİNİZE NASIL ULAŞTIRIR?

Healthfit sizleri hedeflediğiniz vücuda ulaştırmak için özel çözümler üretmektedir. Kişiye özel hazırlanan diyet yemek paketleriniz vücut değerlerinize uygun olarak belirlenir. Her insanın vücut kitle indeksi aynı değerlere sahip olmadığı için günlük kalori ihtiyacı da değişkenlik gösterir. Healthfit vücut kitle indeksi aracımız ile vücut değerlerinize uygun paketi kolayca seçebilirsiniz. Paket seçiminde uzman diyetisyen ekibimizden destek alabilirsiniz. Paketinizi seçtikten sonra mutfak ekibimiz iş başına geçer. Sizin seçtiğiniz pakete uygun menüleri hazırlayarak dağıtım ekibine ulaştırır. Ve bundan sonra lezzet yolculuğu başlar. Haftanın 6 günü saat 18: 00 ile 21: 00 saatleri arasında diyet yemek paketiniz sizlere teslim edilerek sağlıklı beslenmenize katkı sağlıyoruz

Diyet Yemek Paketinin Seçimi

diyet yemek paketinin secimi 1 - Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi Nasıl Çalışır

Diyet yemek paketinin seçimi ilk ve en önemli adımdır. Vücut değerlerinize uygun olarak seçmediğiniz paketlerde gün içerisinde beslenmenizi eksik bırakmış olursunuz. Sizlere kalori miktarına göre ayırdığımız 1100 Kcal, 1500 Kcal ve 1800 Kcal paketlerinden vücut değerlerinize uygun olan paketi seçmelisiniz. Paket seçimleri sırasında vücut kitle indeksi hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Diyet yemek paketini seçerken aklınıza takılan noktalarda bizleri arayarak uzman diyetisyenlerimizden destek alabilirsiniz.

Diyet Yemek Paketlerini İnceleyin

Diyet Yemek Menüleri

Diyetisyenler eşliğinde sizlere özel menüler hazırlıyoruz. Seçmiş olduğunuz paketinize uygun olarak sizlere 30 gün boyunca 90 çeşit yemek ile hizmet vermekteyiz. Bir gün boyunca almanız gereken kalori miktarına uygun olarak çeşit çeşit yemekler hazırlıyoruz. Mevsim meyvelerine ve sebzelerine sıklıkla yer verdiğimiz diyet yemek menülerimizde karbonhidrat, vitamin, mineral, protein ve yağ ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyoruz. Seçtiğini her diyet yemek paketiyle sağlıklı beslenerek istediğiniz vücut ölçüsüne kavuşabilirsiniz.

Diyet Yemek Menülerini İnceleyin

ornek menuler - Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi Nasıl Çalışır

Diyet Yemek Paketlerinin Hazırlanması

diyet yemek paketlerinin hazirlanmasi 2 - Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi Nasıl Çalışır

Bizim mutfakta her gün tatlı bir telaş var. Sizlere yemeğe hazır olarak gelen diyet yemeklerinizin arkasında mutlu bir ekip var. Günlük olarak aldığımız mevsimin sebzeleri ve meyveleriyle özel menülerinizi hazırlıyoruz. Hijyenik mutfaklarımız düzenli olarak denetlenerek temizlik seviyesini maksimum seviyede katkısız olarak sizlere sunuyoruz. Sağlıklı ve lezzetli diyet paketlerinizin tazeliğini koruması için Avrupa Standartlarına uygun olarak paketliyoruz. Çevre koşullarına dayanıklı ve katkısız diyet yemekleriniz artık teslimat için hazır hale geldi.

Size Nasıl Ulaştırıyoruz?

Haftanın 6 günü saat 18: 00 ile 21:00 saatleri arasında lezzetli paketlerimiz teslimat yolculuğuna çıkmış oluyor. Pazar tatil olması nedeniyle Pazar günü yemeğiniz Cuma gününden sizlere ulaştırılmaktadır. Mutfak ekibi tarafından özenle paketlenen diyet yemekleri sizlere taze bir şekilde ulaşmak için sevkiyat ekibimize yönlendiriliyor. Belirlediğiniz saatlerde sizin belirlediğiniz noktalara teslim ediyoruz. Konum değişikliği yapmak isterseniz iki gün öncesinden bizleri bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

Diyet Yemek Servis Bölgelerini İnceleyin

teslimat - Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi Nasıl Çalışır

Diyet Yemek Paketlerinin Saklanması ve Tüketilmesi

Her akşam size teslim edilen diyet yemek paketinizin bozulmaması için buzdolabında muhafaza etmeniz gereklidir. Diyet yemek paketlerinin hazırlanması sırasında Avrupa Standartlarına uygun olarak paketleme yaptığımız için her hangi bir bozulma söz konusu olmayacaktır. Diyet yemek paketlerimizin hazırlanması aşamasında herhangi bir katkı maddesi kullanılmadığı için maksimum 2 gün içerisinde tüketilmesi gereklidir. Buzdolabında sakladığınız paketinizi öğünler halinde çıkartarak mikrodalga fırında ısıtarak sağlıkla tüketebilirsiniz.

diyet yemek paketlerinin saklanmasi ve tuketilmesi - Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi Nasıl Çalışır
Whatsap Sipariş Hattı