• 0Ürün - 0.00 

    Sepetim

    Alışveriş Sepetini Kapat
    • Sepetinizde ürün yok

Avrupa Yakası Diyet Yemek Servisi

Avrupa yakası diyet yemek servisimiz ile sağlıklı beslenmek, zayıflamak ve fit yaşamak isteyen müşterilerimize diyet yemek paketlerini hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız. Healthfit ile ayrıcalıklı beslenmeniz için her gün titizlikle hazırlanan taptaze besin değerleri hesaplanmış diyet yemek paketlerini sizlere ulaştırmaktayız. Size uygun olan günlük diyet yemek paketini satın aldığınız zaman paketinizi 1 gün öncesinden 18:00 ile 21:30 saat aralığında sizin belirlediğiniz saat diliminde gönderimini sağlamaktayız. Adresinize teslim edilen diyet yemek paketini Avrupa standartlarında paketliyoruz. Bu yüzden diyet yemek paketinizi güvenle buzdolabında saklayabilirsiniz.

Adrese teslim diyet yemek servisimiz 6 gün boyunca her gün servis ekibimiz tarafından sizlere ulaşmaktadır. Pazar günleri tatil olduğundan dolayı cumartesi günü sizlere iki menü (Pazar ve Pazartesi) olarak gönderim yapmaktayız.

Kişiye özel diyet yemek servisinde sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için;

Kapıya teslim diyet yemek paketlerinizde belirlemiş olduğunuz adreste herhangi bir değişiklik olduğunda veya paketinizi dondurmak istediğinizde en geç iki gün öncesinden bizleri bilgilendirmenizi rica ederiz. Saat 12:00’ye kadar yetkili arkadaşlarımız ile görüşerek bilgi vermeniz bizler için yeterli olacaktır.

Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kağıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Şişli
Zeyntinburnu

Close menu
Whatsapp Sipariş HattıWhatsap Sipariş Hattı