• 0Ürün - 0.00 

    Sepetim

    Alışveriş Sepetini Kapat
    • Sepetinizde ürün yok

SSS

Diyet Yemek Aboneliği Hakkında

Merak Edilenler

heading-below

Healthfit öğünlerinizi hazırlarken sağlıklı yollar izler. Kullandığı tüm malzemelerin organik ve sağlıklı olmasına özen gösterir. Mevsiminde sebze meyve tükettiren, kaliteli biz hizmettir.

 

Healhfit menülerinizi hazırlarken Dünya Sağlık Örgütü kalori değerlerini baz alarak çeşitlendirmiştir. İlk once yapmanız gereken ana sayfamızdaki vücut kitle indeksi tablosunu doldurup ideal kilonuzu hesaplamaktır. Sonra bizi arayarak beslenme uzmanlarımızın size özel olarak önerdiği paketleri denemelisiniz.

Motivasyonunuz, tartıdaki rakamlar ve aç kalma durumunuz ile doğrudan ilgilidir. Healthfit, paket içeriği olarak kısa sürede çok kilo hedefler. Tartıdaki rakamların gün be gün hızlıca değişimi ve yemeklerin doyuruculuğu, aç kalmadan da diyet yapılabileceğini sizlere gösterecek, kaçamak isteğiniz sıfıra inecektir.

Türkiye’de zorunlu olmayan, Avrupa standartlarında zorunlu tutulan HACCP ve ISO22000 belgelerine sahiptir. Hijyen denetimi Avrupa standartlarında düzenli olarak yapılır.

Türkiye’de zorunlu olmayan, Avrupa standartlarında zorunlu tutulan HACCP ve ISO22000 belgelerine sahiptir. Hijyen denetimi Avrupa standartlarında düzenli olarak yapılır.

Satın aldığınız paketler tüketeceğiniz gün ankette belirttiğiniz adrese teslim edilir. Gece ekibi hazırladığı için tüketileceği gün sabah taptaze size ulaştırılır. Saat (04:30 – 09:00) arası dilediğiniz bir saati seçebilirsiniz.

Healthfit tüm gün yemeniz gereken herşeyi (kahvaltı, öğle, akşam, ve ara öğünler) hazırlar, paketler ve kapınıza kadar getirir. Ekstra ek besinlere ihtiyaç duymazsınız. İçecek olarak, sade soda, sınırsız bitki çayı, şekersiz türk kahvesi, şekersiz filtre kahveler tüketebilrsiniz. Kahvelerinize süt eklemek isterseniz badem sütü tercih etmelisiniz.

Çalışma saatleri içerisinde 0850 840 9359 nolu numaradan müşteri temsilcilerimize ulaşıp paketinizi satın alabilirsiniz.

Yemek kapları, microdalgaya dayanıklı poli-probilen sağlıklı kaplardır. 1,5 – 2dk ısıtma süresi için yeterli olacaktır.

Satın aldığınız paketinizi dondurma, durdurma hakkına sahipsiniz. 2 gün öncesinde müşteri temsilcilerimize haber vermeniz yeterli olacaktır.

Close menu
Whatsapp Sipariş Hattı Whatsap Sipariş Hattı