İstanbul Diyet Yemek Siparişi

Healthfit olarak sizlere diyet yemek servisinde sizlere ayrıcalığı hissettiriyoruz!
Diyet yemek servis paketlerimizi şu anda İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde bulunan müşterilerimize gönderimini sağlamaktayız. Diyet yemek servisi İstanbul hizmetimiz ile sağlıklı yaşam için attığınız bu adımda bizlerde her gün büyük bir emek vererek hazırladığımız diyet yemek paketlerimiz ile sizinle birlikte emin adımlarla yürümekteyiz. Seçmiş olduğunuz diyet yemek paketini sipariş ettiğiniz zaman paketiniz 1 gün öncesinde akşam dağıtımı olan 18:00 ile 21:30 saat aralığında sizin belirlediğiniz saat diliminde sizlere ulaştırmaktayız. Taptaze adresinize teslim edilen diyet yemek öğünlerinizi buzdolabında muhafaza ederek sabah dilediğiniz saatte tüketebilirsiniz.

Kapıya teslim diyet yemeklerimizi haftanın 6 günü sizlere teslim etmekteyiz. Pazar günleri tatil olduğu için cumartesi gününden sizlere Pazar ve pazartesi olmak üzere iki günlük menüyü birlikte göndermekteyiz.

Diyet yemek servisinde sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için;

Adrese teslim diyet yemek paketlerinizin gönderileceği adresin değişmesi veya diyet yemek paketinin dondurma işlemleri söz konusu olduğu zaman en geç 2 gün öncesinden bilgilendirmeniz gereklidir. Saat 12:00’ye kadar 0850 840 9359 telefon numarasından bizlere ulaşarak yetkili müşteri temsilcilerimize bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

diyet yemek servisi istanbul anadolu yakasi - Diyet Yemek Servisi İstanbul
diyet yemek servisi istanbul avrupa yakasi - Diyet Yemek Servisi İstanbul
Whatsap Sipariş Hattı