• 0Ürün - 0.00 

    Sepetim

    Alışveriş Sepetini Kapat
    • Sepetinizde ürün yok

Neden Kişiye Özel Diyet Yemek Paketleri?

neden kişiye özel diyet yemek paketleri

neden kişiye özel diyet yemek paketleri

Ne kadar sağlıklı besleniyorsunuz? Ya da rutin ilerleyen bir süreçte istediğiniz vücuda sahip olmak için ne yapıyorsunuz? Bu gidişata ‘DUR!’ dediğiniz zaman ilk iş bir diyetisyene gitmek oluyor. Size özel olarak hazırlanan diyet listesini uygulama aşamasında bir, iki, üç derken dördüncü gün bir bakmışsınız eski düzen devam ediyor. Oysaki o diyet listesi size özel hazırlanmıştı. Günlük iş temposu, koşturma derken yemek için ayırdığınız kısa zaman diliminde diyet listenizdeki yemekleri bulmanız ve tüketmeniz bir hayli zor oluyor. Diyete başlayan her insanın yaşadığı bu zorluğun çözümü olarak diyet yemek paketleri ortaya çıktı. Diyetisyen desteği ile hizmet veren HEALTHFIT, diyet listenizdeki yemeklerinizi öğünler halinde hazırlayarak sizlere ulaştırıyor.

Kişiye özel diyet yemek servisinde seçmiş olduğunuz yemek paketleri sizlerin vücut kitle indeksine uygun ve diyetisyen kontrolünde hazırlandığı için diyet sürecinden daha hızlı verim almanızı sağlar. Her insanın yağ oranı, vücut kitle indeksi aynı olmadığı için herkese aynı kalori değerlerine sahip diyet yemek paketini sunmak doğru olmayacaktır. Bundan dolayı kişiye özel diyet yemek paketleri diyet sürecinden daha hızlı sonuç almanıza ve sizin vücut isteklerinizi karşılamanıza yarayacaktır. Kilo vermek isteyenler, kilo almak isteyenler, kas yapmak isteyenler için farklı beslenme programları uygulanmaktadır. Sizin için düşünülerek hazırlanan kişiye özel diyet yemek paketleri kalori miktarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Diyet Yemek Siparişiyle Diyet Yemekleri Kapınızda! 

Diyet yemeklerine ulaşamadığınız için uygulayamadığınız diyet listenizi kapıya teslim diyet yemek paketleriyle uygulayabilirsiniz. Diyet yemek paketinizi vücut değerlerinize ve isteklerinize göre belirledikten sonra diyet yemek siparişinizi verebilirsiniz. Diyet yemek siparişinde 30 gün boyunca 90 çeşit yemek ile hizmet veren HEALTHFIT her gün diyet yemekleri kapınıza getirmektedir. Diyet listenizdeki yemeklerinizin öğünler halinde hazırlanması size diyet sürecinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bir türlü düzenli olarak yürütemediğiniz diyet listesini HEALTHFIT sizlere özel olarak hazırlayarak getirmektedir. Dengeli beslenme ve egzersizler sonucunda istediğiniz vücuda neden kavuşamayasınız? Size özel hazırlanan kişiye özel diyet yemek paketleriyle sağlığınızdan ödün vermeden dengeli ve düzenli beslenebilirsiniz.

Close menu
Whatsapp Sipariş Hattı Whatsap Sipariş Hattı