• 0Ürün - 0.00 

    Sepetim

    Alışveriş Sepetini Kapat
    • Sepetinizde ürün yok

Kapıya Teslim Diyet Yemek Paketleri Size Nasıl Ulaşıyor?

kapıya teslim diyet yemek paketleri size nasıl ulaşıyor

kapıya teslim diyet yemek paketleri size nasıl ulaşıyor

Diyet yemekleri denildiği zaman ilk akla gelen tatsız, tuzsuz yemekler oluyor ☹ Geçmişten bu güne kadar uzanan bu algının artık yıkılması gerekmiyor mu? Sağlıklı beslenmek için illaki ağzımızın tadının bozulması mı gerekiyor? Tabi ki hayır ☺ Sizlere bu noktada güzel haberlerim var. Size özel hazırlanmış ‘lezzetli’ diyet yemek paketleriyle istediğiniz vücuda ağzınızın tadı bozulmadan ulaşabilirsiniz. Günlük hayatın koşturmasından, yoğun iş temposundan dolayı ne yiyeceğimizi düşünmeye vakit kalmıyor. Hatta bazen düşünüyoruz ama ne yiyeceğinizi bulamadığınız için öğünü atlıyoruz ve o günü atıştırmalıklarla geçiyoruz. Haliyle düzensiz ve sağlıksız bir hayata merhaba demiş oluyoruz. Bize özel hazırlanmış tadı tuzu yerinde diyet yemek paketlerini nasıl hazırlanıyor?

Diyet Yemek Paketleri Hazırlık Aşaması

Kapıya teslim diyet yemek paketleri servisi için  size düşen ilk adım vücut kitle indeksinize uygun paketi seçmenizdir. Karbonhidrat, yağ, protein, mineral ve vitaminler vücudumuz ihtiyaçlarıdır. Healthfit beslenme uzmanlarından destek alarak vücut indeksinize uygun bir paket seçtikten sonra size özel örnek menüler tespit edilerek diyet yemek paketleri hazırlanır. Sizin sevmediğiniz veya alerjiniz olan besinlerin paketinizde yer almayacağı belirtelim ☺ Her gün belirlemiş olduğumuz program dâhilinde menünüzde bulunan tüm öğünleri hazırlıyoruz. Taptaze sebzeleri özenle seçiyoruz, etlerimizi usulüne uygun pişirerek sizlerin damak zevkine uygun hale getiriyoruz. Mutfak ekibimiz ile yağı, tuzu, pişirilmesi tam yerinde yemek paketlerimizi dağıtım ekibimize ulaştırarak hazırlık aşamasını tamamlıyoruz.

Ve Lezzet Yolculuğu Başlasın!

Sağlıklı yolcuğumuz her gün 18:30 ile 21:00 saat dilimi arasında gerçekleşmektedir. Her akşam aynı saatte dağıtım ekibimiz yola çıkarak diyet yemek servisine başlamaktadır. Healthfit olarak şu anlık yalnızca Avrupa yakası diyet yemek servisi, Anadolu yakası diyet yemek servisi ve Gebze diyet yemek servisimiz bulunuyor. Farklı konumlarda bulunan müşterilerimize diyet yemek paketlerimizi ulaştırmaktaki ilk hedef zamanında ulaşımdır. Healthfit kapıya teslim diyet yemek paketleri her gün aynı saatte kapınızda! Sizde evde veya ofiste nerede olursanız olun sağlıklı öğünlerle dengeli beslenmek isterseniz yarın ki yemek servisimizde sizinle görüşmek isteriz ☺

Close menu
Whatsapp Sipariş Hattı Whatsap Sipariş Hattı